Digjet një shtëpi në Ohër

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 18.03.2024, 13:01

Sot në mëngjes ka shpërthyer zjarr në një shtëpi në lagjen “Koshishta” të Ohrit.

Për zjarrin në orën 00:35 është njoftuar njësiti territorial i zjarrfikësve nga Ohri, nga ku në rrugën “Andon Dukov” janë dërguar katër vetura të zjarrfikësve dhe shtatë zjarrfikës.

Falë ndërhyrjes në kohë është parandaluar përhapja e flakës nga shtëpia e djegur në objektet e tjera në afërsi. Nga zjarri përveç dëmeve materiale nuk ka persona të lënduar.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit