Pas denoncimit në JOQ, policia shpall në kërkim autorin e plagosjes në Elbasan

Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 25.03.2024, 14:30

Më herët gjatë ditës, JOQ ALBANIA denoncoi një rast sherri të ndodhur në Elbasan, por të pa publikuar nga policia.

Kjo e fundit duke marrë shkas nga ky denoncim ka vendosur të reagojë dhe shpallë në kërkim autorin 30-vjeçar. Sipas policisë, ky shtetas me iniciale I.M ka goditur me mjet prerës, një 29-vjeçar, i cili është jashtë rrezikut për jetën.

I plagosuri tregoi për JOQ ALBANIA se sherri kishte ndodhur për motive të dobëta, por familjarët e autorit thanë se kjo ishte hakmarrje për një sherr të ndodhur në janar.

Njoftimi i policisë:

Gjithashtu, Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Elbasan shpallën në kërkim shtetasin I. M., 30 vjeç, banues në Elbasan, pasi për motive të dobëta, ka goditur me mjet prerës, një 29-vjeçar, i cili është jashtë rrezikut për jetën. Vijon puna për kapjen e 30-vjeçarit.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit