Gjyshja e 17 nipërve dhe mbesave martohet me 24-vjeçarin: Duam të kemi një fëmijë!

Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 14.01.2022, 08:45

Një gjyshe 61-vjeçare dhe bashkëshorti i saj, 24 vjeç, kanë njoftuar se po planifikojnë të kenë fëmijën e tyre të parë, pavarësisht diferencës në moshë.

Kuran McCain dhe gruaja e tij, nëna e shtatë fëmijëve, Cheryl McGregor u takuan për herë të parë në vitin 2012 ndërsa të dy punonin në një dyqan fast-food, kur ai ishte vetëm 15 vjeç.

Një gjyshe 61-vjeçare dhe bashkëshorti i saj i ri, 24 vjeç, kanë njoftuar se po planifikojnë të kenë fëmijën e tyre të parë së bashku përmes një surrogate - pavarësisht diferencës së tyre në moshë 37-vjeçare.

Por ndjenjat romantike lulëzuan shumë më vonë. Ata humbën kontaktin, por u rilidhën në vitin 2020. Ata u martuan vitin e kaluar dhe tani janë gati të zgjerojnë familjen. Cheryl ka tashmë shtatë fëmijë dhe 17 nipër e mbesa, por çifti tha se meritojnë të kenë fëmijët e tyre.

Kuran McCain dhe gruaja e tij, Cheryl McGregor (foto në 2021), nga Roma, Georgia, u takuan për herë të parë në vitin 2012 ndërsa të dy punonin në Dairy Queen, kur ai ishte vetëm 15 vjeç.

“Ne u martuam në shtator të vitit 2021 dhe u bënë disa muaj që jemi gati të krijojmë familje”, tha Kurani.

Ata humbën kontaktin, por u rilidhën në vitin 2020 kur kujdestari Kuran pa Cheryl - e cila tashmë ka shtatë fëmijë dhe 17 nipër e mbesa - duke punuar si arkëtare në një dyqan komoditeti.

"Cheryl është 61 vjeç dhe ka shtatë fëmijë dhe 17 nipër e mbesa tashmë, por ne mendojmë se meritojmë fëmijët tanë", shtoi ai.

Burimi: DailyMail | Përktheu dhe Përshtati: JOQ ALBANIA

Çifti u përpoq të mbetej shtatzënë vetë, por për shkak të moshës së Cheryl, ata vendosën të kthehen në surrogaci ose birësim.

Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit