Dagz i shpreh dashurinë Einxhelit: Të dua! Ajo nuk ia kthen

Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 13.01.2022, 15:14

Duket se gjërat janë bërë më intensive midis çiftit më të ri në BBVA, Einxhel dhe Dagz. Ata kanë pak javë që po shijojnë lidhjen e tyre brenda shtëpisë, teksa moderatorja është parë më e rezervuar në këtë marrëdhënie.

Ndërkohë ditën e sotme teksa ishin të shtrirë në krevat, Dagz i ka shprehur asaj dashurinë duke i thënë: Të dua. Einxhel nuk ia ka kthyer poe thjesht i ka buzëqeshur.

Ata kanë folur edhe për plane për fëmijë gjatë kësaj jave, kur të dalin jashtë shtëpisë. Banorja u eleminua nga votat e publikut këtë javë por mundi të rikthehej brenda falë një bilete shpëtimi.

Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit