JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Shqipëri-Poloni/ Lojtarët rikthehen në fushë, s’do tolerohet asnjë send i hedhur nga tifozët!
Shkruar nga: N Hoxha | Publikuar më: 12/10/2021 22:43

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Lojtarët janë rikthyer në fushë dhe arbitri kryesor ka vendosur që të rifillojë ndeshja mes Shqipërisë dhe Polonisë. Por kushti është se po u hodh në fushën e lojës qoftë edhe një send i vetëm, do të ndërpritet menjëherë ndeshja. Ndeshja u ndërpre në minutën e 77-të në momentin kur polakët shënuan golin e avantazhit, por tifozët kuqezi u irrituan dhe hodhën një "breshëri" shishesh në drejtim të lojtarëve polakë.