JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Aksident i rëndë në Kamëz/ Makina përplas motorin, humb jetën drejtuesi i këtij të fundit
Shkruar nga: N Hoxha | Publikuar më: 22/07/2021 0:58

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një aksident i rëndë është regjistruar në orët e vona të mbrëmjes në Kamëz. Siç shihet edhe nga pamjet e dërguara në redaksinë tonë nga një qytetar, një i ri me motor ka humbur jetën si pasojë e përplasjes me një makinë. Policia ndodhet në vendngjarje dhe pritet të japë detaje.

Vijon...