JOQ Albania
Home

Tragjike: I riu kosovar vdes në vendin e punës, e zë kamioni i gurëthyesit
Shkruar nga: E Jashari | Publikuar më: 29/11/2019 16:30

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një humbje e madhe ka ndodhur për Familjen Koraqi nga Komuna e Hanit të Elezit.


I riu, Salih Koraqi është aksidentuar mbrëmë në vendin e punës, në një gurëthyes në Han të Elezit.

Dyshohet se ai u vetaksidentua në vendin e punës. Koraqin mendohet se e ka zënë kamioni me të cilin punonte.

Ndryshe, tashmë i ndjeri, la pas gruan dhe dy fëmijë.