Ngricat dhe reshjet e borës bllokojnë “Rrugën e Kombit”, radhë e gjatë dhe aksidente

Shkruar nga: E Prifti | Publikuar më: 09.01.2019, 23:07

Si pasojë e reshjeve të borës dhe ngricës problematike paraqitet situata edhe në Rrugën e Kombit.

Rruga raportohet të jetë bllokuar për disa orë, ndërsa si pasojë e gjendjes kanë ndodhur edhe dy aksidente. Për fat të mirë, aksidentet nuk pasur viktima.

Si pasojë e bllokimit të arteries rrugore më të rëndësishme të vendit, është krijuar edhe një radhë e madhe mjetesh të cilat kishin mbetur të bllokuara.

Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit