10 plazhet më të bukura të botës

Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 22.02.2017, 18:32

Agjencia e këshillimit të udhëtimeve TripAdvisor duke parë që stina e verës është afër ka përpiluar një listë me vendet ku mund të kalohen pushimet më së miri.

Për adhuruesit e detit, TripAdvisor jep 10 plazhet më të bukura të botës

Në adresën e saj janë të paraqitura çmimet, akomodimi dhe çdo gjë tjetër që ju nevojitet.

Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit