Dukley Hotel & Resort – përjetoni gjithë bukuritë e Mesdheut

Shkruar nga: S Bardhi | Publikuar më: 29.05.2024, 12:23

I vendosur mes gjelbërimit të selvive dhe blusë së detit Adriatik, Dukley Hotel & Resort qëndron si një smerald i Rivierës së Budvas. Kur hyni në këtë resort unik, do të përjetoni një koncept krejtësisht të ndryshëm të pushimeve.

Është një oaz natyror me pamje fantastike të detit, një vend ideal për pushimet tuaja, me cilësi të lartë gastronomike apo për organizimin e eventeve private.

Projektuar për t'u kujdesur për buxhete të ndryshme, ky kompleks përfshin akomodimet si më poshtë:

Hoteli Infinity by Dukley 5* me 15 dhoma, 50 Dukley Residences 5* me një deri në katër dhoma gjumi, dhe Hotel Harmonia by Dukley 4* me 44 dhoma dhe studio apartamente.

Dukley është një vend ku fokusi kryesor është rehatia juaj, relaksimi dhe kënaqësia.

Oferta plotësohet nga tre plazhe private dhe një pishinë panoramike – Dukley Beach & Bar, Escape Beach & Restaurant, Sumosan Montenegro & Infinity Pool Club

secila me një atmosferë, muzikë dhe kuzhinë të ndryshme.

Arti i ngrënies së mirë është i përfshirë në shtatë restorante të shkëlqyera, duke përfshirë Restorantin buzë detit Dukley të hapur gjatë gjithë vitit.

Për një kohë të lirë të plotë, mysafirët mund të kalojnë momente relaksi në të Harmonia Wellbeing SPA, ndërsa më të vegjëlit shijojnë kohën e tyre në Klubin e Aventurierëve për fëmijë.

Këtë sezon, Dukley me krenari shpall hapjen e Restorantit bashkëkohor japonez me famë botërore Sumosan, duke shtuar luksin dhe diversitetin e kuzhinës turistike.

Sumosan sjell një përvojë të jashtëzakonshme ngrënieje që plotëson në mënyrë të përkryer stilin premium të jetesës të ofruar në Dukley.

Për mysafirët e Hotel Harmonia by Dukley 4*, një restorant i ri që shërben mëngjesin gjatë gjithë ditës Benedict Café është hapur, duke ofruar një fillim të këndshëm për ditën tuaj.

Ju gjithashtu mund të përfitoni akses falas në Infinity Pool Club, një pishinë panoramike me pamje mahnitëse të të gjithëve Budvas dhe Rivierës Bečići Rivieras, si dhe Klubi fantastik i Fëmijëve, duke siguruar një qëndrim të paharrueshëm për të gjithë familjen.

Zbuloni këndin tuaj të paqes dhe lumturisë në Adriatik, ku çdo ditë ju sjell diçka të re dhe emocionuese.

Vizitoni Dukley Hotel & Resort dhe përjetoni të gjitha bukuritë e Mesdheut.

Ofertë speciale për lexuesit dhe ndjekësit e JOQ

Shijoni 30% ulje në tarifat tona më të mira të disponueshme për një qëndrim në Infinity Hotel by Dukley 5*, Dukley Residences 5*, ose Hotel Harmonia by Dukley 4*.

OFERTA përfshin:

 • 30% ulje në akomodim
 • Mëngjesi i përditshëm
 • Shezlonget në një nga plazhet dhe restorantet tona private
 • Aksesi në pishinën e hapur Infinity
 • Aksesi në Harmonia Wellbeing nga Dukley
 • Varkë me taksi falas për nga Dukley Marina për në qytetin e vjetër
 • Aksesi falas në Kids Playroom për të vegjlit tuaj

*E vlefshme për mysafirët e Infinity Hotel dhe Dukley Hotel.

Ju do të kualifikoheni për këtë ofertë nëse përmendni kodin sekret të rezervimit "JOQ" kur

ju telefononi +382 69 17 00 01, shkruani në [email protected] ose rezervoni direkt në faqen e internetit duke përdorur këtë kod promovues!

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Heroi i muajit
KLIKO PËR TË VOTUAR
 • Denisi nga Durrësi
  I pari në listë është Denisi nga Durrësi, i cili shpëtoi nga mbytja një vajzë në qytetin bregdetar. Ai e pa atë teksa ishte futur në det dhe vrapoi menjëherë për ta shpëtuar. Në një intervistë për JOQ ai tregon se nuk u mendua dy herë pët t’u futur në det dhe për të nxjerrë vajzën nga uji.
  Djali nga Tirana
  I dyti në listë është djali nga Tirana, i cili pa një të moshuar në rrugë që po shiste perime dhe vendosi që t’ia blejë asaj të gjitha me qëllim që ajo të shkonte në shtëpi dhe të mos rrinte më në rrugë në ato kushte. Gjithashtu ai bëri thirrje që çdokush që mundet të ndihmojë të moshuarit që shesin në rrugë, duke blerë produktet e tyre.
  Petrit Alijaj
  I treti është Petrit Alijaj, shqiptari në New York i cili shpëtoi nga manjaku të dashurën e tij. Një burrë i çmendur, manjak, tentoi të digjte të dashurën e shqiptarit në një stacion treni, por Petriti u hodh mbi të dhe flaka u vu në rrobat e tij. Ai ka marrë djegie të mëdha në trup dhe ndodhet i shtruar në një nga spitalet në New York.
  I riu shkodran
  Në listë është edhe i riu shkodran, i cili bëri një gjest për t’u duartrokitur. Ai iu dërgoi ujë dhe kafe, efektivëve të policisë, që kishin disa orë në punë në mes të rrugës. Ndoshta një gjest i vogël, por që motivon shumë të tjerë të ndihmojmë njëri-tjetrin.
Haram i muajit
KLIKO PËR TË VOTUAR
 • Jurgen Çela
  I pari në listë është Jurgen Çela, i riu nga Fushë-Kruja, i cili aksidentoi rëndë një vajzë, në Rrugën e Durrësit, dhe më pas u zhduk duke e lënë atë në mes të rrugës, të plagosur. Ai u dorëzua më vonë dhe rezultoi se ishte në gjendje të dehur dhe ishte futur kundravajtje në rrugë. Sot, vajza e aksidentuar është në gjendje jo të mirë. Ajo është dërguar në Greqi për mjekim më të specializuar.
  Asgan Mërnica
  I dyti është Asgan Mërnica, 23-vjeçari nga Fieri, i cili vrau me armë zjarri një efektiv policie, Nevruz Cenaliajn. Mërnica e vrau efektivin, pas një debati mes të dyve, se kush do të kalojë i pari në një rrugë të ngushtë të fshatit. Pas dy ditësh, 23-vjeçari u vetëdorëzua, shumë i qetë, i qeshur dhe aspak i penduar për atë që kishte bërë.
  Erdgys Arrazi
  Në listë është edhe Erdgys Arrazi, bashkëshorti i Alma Arrazit, e cila u vetëhodh në lumin Buna bashkë me tre fëmijët e saj në gjende të rënduar psikologjike. Arrazi është në burg, pasi ndaj tij rëndon akuza, se e ka shtyrë bashkëshorten drejt vetëvrasjes. Prokuroria thotë se Arrazi e dhunonte bashkëshorten psikologjikisht dhe pas kësaj ajo ndërmori veprimin ekstrem.
  Djali dhunues
  I katërti në listë është djali që u filmua duke dhunuar nënën e tij të moshuar, duke e kapur prej flokësh dhe duke e goditur keq. JOQ Albania publikoi pamjet e dhunës dhe më pas policia kreu arrestimin e tij. Ai kishte vetëm pak ditë që kishte dalë nga qelia e burgut dhe ishte në arrest shtëpie. Dhuna e tij ndaj nënës ishte e përhershme.
  Eduart Danaj
  I pesti në listë është edhe Eduart Danaj, shqiptari, i cili masakroi me thikë për vdekje bashkëshorten e tij në Athinë. Ai mendonte se gruaja e tij e tradhëtonte dhe në gjendje të dehur e vrau atë në mes të rrugës. Eduarti e dhunonte gruan e tij vazhdimisht dhe ajo kishte marrë disa herë urdhër mbrojtje, por nuk ndihej e sigurt aspak.
  Vlonjati
  I gjashti në listë është vlonjati, i cili tmerroi në plazh turistet ruse. Ai i shante ato dhe u afrohej për t'i ngacmuar. Kur ato e refuzuan, vlonjati afroi çadrën ndaj tyre dhe i ofendonte sa të mundej.
  Babai dhunues
  Në listë është edhe babai që dhunonte djalin e tij të mitur në Vlorë. Ai shfaqej teksa i gjuante pa pushim në kokë dhe e shante si të mundej. Videoja u publikua nga JOQ dhe mori shumë komente.
  Adoleshentët
  Adoleshentët që dhunuan burrin me probleme të shëndetit mendor. Ata e ngacmonin në rrugë dhe e goditën, ndërsa ai përpiqej të mbrohej. Pamjet i shpërndanë në rrjetet sociale.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit