Qentë endacakë futet në një lokal në Prishtinë, rrëzojnë karriget e krijojnë kaos

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 02.04.2024, 15:15

Një video e çuditshme është publikuar nga Vrojtuesit e Lagjes, faqe në Facebook ku qytetarët raportojnë për parregullsi apo probleme të ndryshme në Prishtinë.

Në këtë video që thuhet se është realizuar në Rrugën B, shihen disa qenë duke u futur në një lokal që ndodhet në këtë pjesë të Prishtinës.

“Kryetar Perparim Rama, mendoj qe situata është shqetësuese tash e një kohë dhe duhet të ndërmerren masa. Ku janë premtimet dhe strategjitë për strehimoret? Rruga B”, thuhet në përshkrimin e videos.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit