“Kru Prishtina” njofton se në këto rrugë të kryeqytetit nuk do të ketë ujë

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 02.04.2024, 13:43

Kompania Rajonale e Ujësjellësit Prishtina ka njoftuar se janë duke intervenuar në disa rrugë në Prishtinë.

Për këtë shkak, në këto rrugë nuk do të ketë ujë.

Njoftimi i plotë:

Gjatë ditës së sotme, ekipet e mirëmbajtjes së rrjetit të ujësjellësit janë duke intervenuar në këto zona shërbimi:

● Rruga”Xhavit Ahmeti”

● Rruga” Ganimete Tërbeshi”

● Rruga” Ilaz Kodra”

● Rruga” Dervish Cara”

● Rruga” Gollaku”

● Rruga” Adrian Krasniqi”

● Rruga” Shemsi Haziri”

● Rruga” Leka i Madh”

● Fshati Bërnicë.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit