Vjedhje në Marec të Prishtinës

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 02.04.2024, 11:33

Një rasti i vjedhjes në Marec të Prishtinës është raportuar në Policinë e Kosovës.

Një person ka deklaruar se person-a të panjohur me forcë kanë depërtuar në shtëpinë e tij dhe nga aty kanë vjedhur një pushkë gjuetie.

Rasti është duke u hetuar.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit