Zhduket një person në Gjilan, policia nis hetimet

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 02.04.2024, 10:13

Policia e Kosovës ka njoftuar se një person është zhdukur nga komuna e Gjilanit.

Viktima sipas ankuesit ka daluar nga shtëpia me datë 25 mars 2024 dhe nuk dihet më për vendndodhjen e tij.

Rasti është duke u hetuar.

“Më 01.04.2024 ankuesja femër kosovare ka raportuar se nga data e cekur ka dalur nga shtëpia viktima mashkull dhe nga ajo kohë nuk dihet për vendndodhjen e tij. Rasti në hetime”, thuhet në raportin e PK-së.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit