Qytetari gjen një kuti me mace të porsalindura para portës: S’di ku t’i çoj

Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 01.04.2024, 10:46

Një qytetar ka gjetur një kuti me mace para portës ditën e sotme.

Ai thotë se macet e porsalindura janë në rrugën "Feti Gjilani" në Misto Mame. Por vetë nuk di se çfarë të bëjë me to, prandaj kërkon një zgjidhje nga qytetarët.

Macet janë në një kuti kartoni dhe të mbështjella me një shall jeshil. Kushdo që mund t'iu sigurojë një strehë apo t'i adoptojë, di ku ti gjejë.

Mesazhi i qytetarit:

Pershendetje sot ne mengjes gjeta para portes disa mace te porsalidura por spo gjej zgjidhje ku ti dergoj .Ndodhen ne Misto Mame. Ndodhen ne Rrugen Feti Gjilani , Misto Mame.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit