40 aksidente trafiku brenda 24 orëve në Kosovë

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 01.04.2024, 10:12

Gjithsej 40 aksidente janë raportuar në polici brenda 24 orëve.

17 nga to janë me të lënduar, ndërsa 23 me dëme materiale.

Gjatë kësaj periudhe janë shqiptuar 1 mijë e 516 gjoba trafiku, bën të ditur raporti 24-orësh i policisë.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit