Ndodhë në Malishevë, pacientit i largohet telefoni nga stomaku

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 01.04.2024, 13:21

Një pacientit i është gjetur një telefon në stomakun e tij.

Pacienti N.N, e cili ishte duke u trajtuar për çrregullime depresive, pasi është dërguar nga familjaret në një klinikë në Malishevë, kanë vërejtur se në lukthin e tij është një telefon.

Mjekët kanë ndërhyrë menjëherë, dhe ka përfunduar me sukses intervenimi.

Ndërsa është bërë e ditur se pacienti është dërguar për trajtim të mëtutjeshëm tek psikiatri.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit