Shtrohet në spital Erion Veliaj, thonë se u operua

Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 30.03.2024, 15:34

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj, është shtruar në spital dhe disa media pranë tij thonë se është operuar.

Mësohet se ai ka kryer një ndërhyrje kirurgjikale për gurët në tëmth. Ndërhyrja është kryer në QSUT.

Erion Veliaj nuk ka kaluar një situatë të mirë kohët e fundit, pasi disa nga njerëzit e tij më të besuar janë arrestuar. Shpresojmë që kjo të mos i ndikojë në gjendjen shëndetësore.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit