Gjendet e vdekur një grua në Obiliq

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 29.03.2024, 11:09

Policia e Kosovës ka njoftuar se është gjetur e vdekur një grua në Obiliq.

Ekipi mjekësor ka dal në vendin e ngjarjes ku ka konstatuar vdekjen e viktimës.

“Lidhur me rastin njësitë relevante policore dhe ekipi mjekësor kanë dalur në vendin e ngjarjes ku është konstatuar vdekja e viktimës femër kosovare. Me vendim të prokurorit, trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion”.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit