Filharmonia e Kosovës koncert të shkurtër në Aeroportin e Romës: “Unë biri yt Kosovë”

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 28.03.2024, 20:01

Një ngjarje e mrekullueshme ka ndodhur në Aeroportin e Romës.

Një grup nga Kori i Filharmonisë së Kosovës ka zhvilluar një koncert të vogël aty.

Ata e kanë performuar këngën “Unë biri yt Kosovë”.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit