Digjet një shtëpi në Shtime

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 27.03.2024, 16:43

Të hënën raportohet të jetë djegur një shtëpi në Shtime.

Rastin e ka raportuar viktima mashkull në Policinë e Kosovës.

“Raportohet se është përfshirë nga zjarri shtëpia e viktimës mashkull kosovar.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet përkatëse, ndërsa ekipi zjarrfikës ka lokalizuar zjarrin.

Rasti nën hetime”, thuhet në raportin e Policisë së Kosovës.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit