Publikohet fotografia e të riut që u vra mbrëmë në Prishtinë

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 27.03.2024, 09:01

Një person është vrarë mbrëmë në Prishtinë si pasojë e sulmit me armë zjarri.

Mësohet se i vdekuri është Egzon Haziri rreth 30 vjecar.

Në rrjetet sociale është publikura edhe fotografia e të riut që mbeti i vdekur.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit