Një 27-vjeçar nga Ohri i ka djegur automjetin e policisë

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 26.03.2024, 19:49

SPB Ohër ka paraqitur kallëzim penal kundër SN (27) nga Ohri për shkak të ekzistimit të shkaqeve të dyshimit për veprën penale “shkaktim i rrezikut të përgjithshëm”.

Më 17.02.2024 në rrugën “Serafim Kitanoski” në Ohër ka shkaktuar zjarr me lëng të ndezshëm në automjetin e parkuar të udhëtarëve “dacia duster” me targa të Shkupit, në pronësi të Policisë Pyjore – Ohër.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit