“O policiaaa“/ Burrë e grua shêrr me një person në Tiranë: Jepi lekët që i more!

Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 26.03.2024, 19:32

Burrë e grua janë filmuar pasditen e sotme në Tiranë, teksa dhunojnë një pëson në zonën e Bulevardit të Ri në Tiranë.

Ata i kërkojnë paratë personit, që dhunojnë, i cili sipas tyre i ka marrë dhe nuk i ka kthyer.

Që të dy, burrë e grua, nuk i kursejnë grushtat dhe shkelmat ndaj burrit, i cili përpiqet të ikë me vrap.

Pasi merr një shuplakë të fortë, ai thërret me të madhe policinë.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit