PAMJET/ I riu hiqet si klient dhe vjedh “Iphone-in” në sy të shitëses

Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 26.03.2024, 17:50

Në redaksinë e JOQ Albania ka mbërritur një video, ku duket që një i ri ka vjedhur një telefon në ambientet e një dyqani që merret me shitjen dhe servisin e telefonave.

Sipas asaj që thonë pronarët e dyqanit, i riu ka vjedhur një "Iphone 14 Pro Max" dhe është larguar me vrap.

Nga pamjet shihet qartë, që hajduti është hequr si një klient i interesuar dhe pasi shitësja i ka dhënë telefonin, ai e ka parë për pak sekonda dhe më pas është larguar me vrap.

Sado që është përpjekur shitësja, hajduti ia ka dalë të largohet.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit