Tërmet në Gjilan

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 26.03.2024, 18:43

Një termet ka ndodhur në fshatin Uglar të Gjilanit.

Lajmin e ka bërë të ditur Meteo Kosova, duke thënë se dridhja ishte e shkallës 2.7 Rihter.

“Tërmet në fshatin Uglar, komuna e Gjilanit me magnitudë prej 2.7 shkallë të Rihterit në orën 17:45!”, thuhet në postim

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit