Me plisa në kokë, Xhavit Haliti poston fotografi me djalin e Rugovës

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 26.03.2024, 15:34

Deputeti i PDK-së, Xhavit Haliti, ka postuar një fotografi me Ukë Rugovën, djalin e ish-presidentit të Kosovës, Ibrahim Rugova.

Në fotografinë e postuar nga Haliti në profilin e tij në “Facebook”, të dy janë me plis në kohë.

“N’miqësi të përhershme!”, ka shkruar Haliti.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit