Tiranë/ 53-vjeçari i jep fund jetës duke u hedhur nga kati i gjashtë

Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 26.03.2024, 13:34

Një 53-vjeçar i ka dhënë fund jetës ditën e sotme.

Nga informacionet e deritanishme bëhet e ditur se 53-vjeçari me iniciale I.T është hedhur nga kati i gjashtë i një pallati në rrugën "Sali Nivica", Tiranë.

Ai ka ndërruar jetë në vendngjarje, ndërsa vijojnë hetimet për zbulimin e rrethanave.

Njoftimi i policisë:

Tiranë/Informacion paraprak/ Më datë 26.03.2024, në rrugën “Sali Nivica”, është vetëhedhur nga kati i 6-të i një pallati shtetasi I. T., 53 vjeç, i cili si pasojë e dëmtimeve të marra ka ndërruar jetë. Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit