Skandaloze në urbanin e Kombinatit, maniaku prek vajzat në vendet intime

Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 25.03.2024, 15:29

Një video me pamje skandaloze ka mbërritur së fundmi në redaksinë e JOQ Albania. Një i ri, rreth moshës 30 vjeç, sipas përshkrimit të një qytetareje, hipën në autobusat e linjës së Kombinatit dhe ngacmon vajzat.

Siç shihet nga videoja ai fërkon organin gjenital dhe më pas u ngjitet pas vajzave që janë në autobus.

Pamjet janë kapur nga një qytetare, e cila thotë se vajzat që ai ngacmonte detyroheshin të zbrisnin në stacionin e radhës, pasi askush nuk reagonte ndaj tij.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit