Ahmeti paralajmëron edhe Ziadin Selën si pjesë e koalicionit me Frontin Evropian

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 25.03.2024, 20:45

Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti sot ka njoftuar se koalicionit Fronti Europian do t’i bashkëngjitet edhe Ziadin Sela.

“Sigurisht se në ditët në vijim do të arrijmë që ta jetësojmë ta materializojmë. Do na shihni të gjithëve këtu së bashku. Sigurisht se hap pas hapi bëhen punët”, tha Ahmeti.

Frontit Europian sot iu bashkëngjitë edhe kryetari i PDE-së, Arianit Hoxha dhe kryetari i PDSH-së, Menduh Thaçi.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit