Hajnat i hyn në shtëpi, vjedhin një motosharrë dhe një pushkë gjueti

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 25.03.2024, 12:45

Policia e Kosovës ka njoftuar se një vjedhje e rëndë ka ndodhur në Zubin Potok, ku disa persona të panjohur kishin hyrë në një shtëpi dhe kishin vjedhur një motosharrë dhe një pushkë gjuetie.

Policia ka nisur hetimet.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit