“Na këpute shpirtin, na theve zemrat”, familjarët me dedikime prekëse për Triumfin

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 24.03.2024, 20:20

Një person është gjetur pa shenja jete në fshatin Gurrakoc të Istogut.

Personi i vdekur është Triumf Ferati, vëllai i kryetarit të Istogut, Ilir Ferati.

Sipas mediave lokale, trupi i viktimës është gjetur i vdekur pranë varrit të babait të tij, ish-kryetarit të Istogut, Fadil Ferati.

Për vdekjen e tij ka reaguar axha i të ndjerit, Florim Ferati.

“O bre Triumf po fort ma këpute shpirtin, nuk kam zemër me të thanë lamtumirë. Do të kujtojnë axhi gjithmonë”, ishin fjalët e tij ndaj nipit.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit