Balenciaga krijon byzylyk si ngjitës shirit me vlerë 4000$

Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 24.03.2024, 15:48

Marka prestigjioze Balenciaga po i jep lavdi ngjitëseve role duke i kthyer në byzylykë.

Një nga aksesorët më të rinj të markës luksoze me çmime të kripura është një byzylyk i cili duket fiks si një ngjitës shirit.

Fotografitë e fundit të koleksionit Vjeshtë/Dimër 2024 tregonin byzylykun ​​rreth kyçit të dorës.

Kjo nuk është hera e parë që Balenciaga hedh në koleksionet e saj objekte të kthyera në veshje, duke përmendur këtu peshqirët si funde apo qese shoppingu.

Të gjitha krijimet e Balenciaga kanë çmime tejet të larta dhe kjo gjë ka nxitur reagimin e opinionit publik.

View this post on Instagram

A post shared by JOQ News (@joqnews)

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit