Gjendet i varur në pemë qeni

Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 24.03.2024, 12:28

Ngjarja ka ndodhur në një fabrikë në Yzberisht. Nuk ka informacione të tjera mbi këtë mizori dhe personin përgjegjës!

Thirrje autoriteteve për parandalimin e një maniaku që përfiton kënaqësi duke parë kafshët të vuajnë e që parimisht vuan nga probleme mendore!

Nuk është e para herë kjo e raportimit të të tilla ngjarjeve të rënda. Legjislacioni në Shqipëri është tejet i dobët atyre që vrasin apo dhunojnë kafshë të pafajshme.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit