“Me perla të jashtëzakonshme,” Blero paralajmëron kthimin

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 23.03.2024, 18:43

Blero foli për eksperiencën e tij në ‘Big Brother VIP Kosova 2’ si dhe për largimin e tij me vetëdëshirë nga ky format.

Ai nuk la pa folur edhe për muzikën, ku premtoi se po kthehet me perla të jashtëzakonshme, të cilat do të lansohen shumë shpejt.

Ndiqni intervistën e tij me plot të reja nga Blero.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit