Aksident i rëndë në Durrës, përplaset për vdekje 20-vjeçari

Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 22.03.2024, 17:42

Një 20 vjeçar është përplasur për vdekje nga një automjet pasditen e sotme në aksin rrugor Shënavlash-Sektor Rina.

"Në segmentin rrugor Shënavlash-Sektor Rina, automjeti me drejtues shtetasin L. B., 33 vjeç, ka goditur këmbësorin, shtetasin D. N., 20 vjeç, i cili ka humbur jetën në spital", njofton policia.

Shoferi i makinës është shoqëruar në Komisariatin e Policisë Durrës, për veprime të mëtejshme.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit