Mbesa e Shyhrete Behlulit nuk i ndahet fitnesit, e ka vendosur të bëhet një ‘bombë’ e vërtetë

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 22.03.2024, 19:20

Elira Martinaj tashmë është shumë e njohur për publikun tonë.

Ajo është mbesa e këngëtares së njohur, Shyhrete Behluli.

Elira është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Përmes fotografisë së fundit, ajo ka treguar se është në palestër dhe se po kujdeset për trupin e saj.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit