Rrahje në mes të burgosurve në burgun e Shkupit

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 21.03.2024, 18:17

MPB njofton se dje ka ndodhur një rrahje në mes të burgosurve në burgun e Shkupit

“Më datë 20.03.2024 në ora 10.46 në SPB Shkup, nga Burgu i Shkupit është denoncuar se rreth rës 08:30 i dënuari N.R. është sulmuar fizikisht nga M.N. dhe R.N., gjithashtu të burgosur. Merren masat për zbardhjen e rastit”, thonë nga MPB.

Ditë më parë përleshje fizike, por me mjet të mprehtë ka pasur edhe në Burgun e Idrizovës.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit