U shfaq sozia e tij, Don Xhoni ironizon me ta

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 21.03.2024, 14:54

Dje në media rozë u aludua për ngjashmërinë befasuese të një personi me reperin e njohur Don Xhon.

Don Xhoni reagoj tejet ashpër, duke ironizuar kështu me një instastory.

“I përshëndes 12 Don Xhonat e Tiktokut qe janë tu ma munu non stop ne këtë muj t’bekum, inShaAllah nalni najher kingat e mi”, u shpreh mes rreshtave ai.

Si duket reperit nuk po i pëlqejnë këto krahasime që po bëhen në rrjet.

Megjithatë, Don Xhoni menjëherë pas kësaj video postoj edhe një foto duke e kthyer situatën në humor, dhe poshtë fotos ka shkruar: “Syfyr jokes”.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit