Nëna lajmëron vajzën në polici, i rrahu dy vëllëzërit e saj dhe u largua nga shtëpia

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 20.03.2024, 09:51

Një nënë nga Peja e ka lajmëruar vajzën e saj në polici, pasi që ajo i kishte rrahur dy vëllëzërit e saj të mitur dhe është larguar nga shtëpia. Viktimat kanë pranuar tretman mjekësor, ndërsa e dyshuara është në kërkim policor.

“Pejë 19.03.2024, 13:20. Ankuesja femër kosovare, ka raportuar se e dyshuara femër kosovare-vajza e saj, i ka sulmuar fizikisht dy vëllezërit e saj të mitur dhe është larguar nga shtëpia. Viktimat kanë pranuar tretman mjekësor, ndërsa e dyshuara është në kërkim policor”, thuhet në raportin e policisë.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit