Ndërron jetë Xhafit Ferizi- Raketa, truproja ndër vite i Hashim Thaçit

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 19.03.2024, 09:25

Xhavit Ferizi, ish-ushtari i UÇK-së dhe truproja ndër vite i Hashim Thaçit ka ndërruar jetë.

Lajmin e kanë bërë të ditur familjarët e tij në rrjete sociale.

“Me pikëllim të thellë e zemër të thyer, të dashur familjar, miq e dashamirë, ju njoftojmë se sot në mëngjes me datën 19 mars 2023 ka ndërruar jetë babai jonë Xhavit Ferizi-Raketa, duke na lënë përjetësisht të pikëlluar, por krenar që jemi gruaja dhe fëmijët e tij”, thuhet në njoftimin e familjes.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit