Ish-këshilltari i Ramush Haradinajt zyrtarizon lidhjen me Diola Dostin

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 19.03.2024, 08:22

Ish këshilltari i Ramush Haradinajt njëherit edhe biznesmeni dhe menaxheri i disa këngëtarëve më parë, Erolld Belegu ka postuar sonte disa foto në Instastory ku ka zyrtarizuar lidhjen e tij me dietologen dhe blogeren Diola Dosti.

Erolldi fotot i ka postuar në InstaStory.

Fillimisht ai ka postuar një fotografi ku shihet dora e Diolës dhe e tij si të lidhur dhe mandej një fotografi tjetër ku Diola e përqafon atë derisa lart fotografisë shkruan: Thjesht Lumturi.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit