Gjendet e vdekur një 76-vjeçare në Gostivar

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 14.03.2024, 15:19

Një grua 76-vjeçare është gjetur e pajetë në trotuarin para shtëpisë së familjes në Gostivar mëngjesin e djeshëm.

Një mjeke e Mjekësisë Urgjente ka konstatuar vdekjen pa shenja dhune dhe sipas bashkëshortit K.O (75), me të cilin jetonin në shtëpi, rreth orës 4 ka shkuar në kuzhinë, e cila lidhej me derën e ballkonit, dhe me gjasë ka rënë nga ballkoni, ka thënë SVR Tetovë.

Prokurori publik dhe ekipi policor nga Sektorit i Punëve të Brendshme të Gostivarit kanë kryer ekspertizë, ndërsa me urdhër të prokurorit publik në trupin e të ndjerit është kryer autopsi.

SPB Tetovë po punon për zbardhjen e rastit.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit