Pas ndarjes nga Ledri, Sara tregon se ka marrë një vendim të rëndësishëm për veten

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 16.03.2024, 16:40

Sara Hoxha është një ndër blogeret më të njohura në vend.

Ajo u bë akoma më e njohur pas lidhjes së saj me reperin, Ledri Vula, e më pas u përfol edhe për një ndarje të mundshme.

Sara është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

E që nga përfolja për ndarjen, ajo që bie në sy është mungesa e grimit në fytyrën e Sarës.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit