Roskovec/ Nëna 16-vjeçare braktis fëmijën

Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 13.03.2024, 18:50

Një 16-vjeçare nga Roskoveci, nënë e një vajze të mitur është proceduar nga policia.

Adoleshentja ka marrë vajzën e saj dhe e ka dërguar te shtëpia e prindërve, shkruan tvanews. Pas kësaj ajo e ka braktisur dhe është larguar.

“Specialistët për Hetimin e Krimeve të stacionit të Policisë Roskovec referuan materialet në Prokurori, për një shtetase 16 vjeçe, pasi ka braktisur tek prindërit e saj, vajzën e saj të mitur”, njofton Policia.

Ende janë të paqarta detajet e kësaj ngjarje, dhe kur e reja është bërë nënë.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit