16-vjeçarja në Fier braktis vajzën e saj të mitur

Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 13.03.2024, 15:05

Një 16-vjeçare në Fier është proceduar penalisht pasi ka braktisur vajzën e mitur.

Policia e Roskovecit ka referuar materialet në Prokurori për 16-vjeçaren që vajzën e saj të mitur e ka braktisur te prindërit e saj.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Fier, për veprime të mëtejshme.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit