Tërmet në Pejë

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 13.03.2024, 13:43

Një tërmet është regjistruar në këto momente në Pejë.

Lexuesit kanë njoftuar se tërmeti është ndier në orën 13 e 13 minuta.

Sipas EMSC, magnituda ka qenë 2.5.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit