Bes Kallaku fryn buzët?

Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 11.03.2024, 23:26

Një ndryshim në pamjen e komedianit Bes Kallaku ka rënë në syrin e komentuesve. Duket se tiparet e tij të fytyrës nuk kanë ndryshuar që prej vitesh nga dalja e tij e parë në ekran përpos buzëve.

Në një foto të fundit që ai ka publikuar, komentuesit i kanë vënë në dukje buzët qartësisht të fryra. Shumë prej tyre kanë aluduar se aktori i ka mbushur me acid hialuronik për t’u dukur më të plota.

Ky ndryshim në fytyrën e Bes Kallakut vjen pas operacioneve plastike të kolegut të tij Erion Isait në hundë dhe veshë.

Mendoni se Kallaku ka kryer ndërhyrje estetike tek buzët?

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit