Një qytetar i papërgjegjshëm, dy thasë me bërllok i hedh në qendër të Prishtinës

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 11.03.2024, 13:31

Një qytetarë është kapur nga kamerat e një lokali në Prishtinë, teksa hudh dy thasë më bërllok në qendër të kryeqytetit.

Pamje momentale si duket bërlloku pasi qentë endacak kanë ndërhyrë.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit