Tiranë/ Gruaja tenton të hidhet nga dritarja: “Nëna e një personazhi të njohur“

Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 10.03.2024, 17:12

Pak momente më parë në redaksinë e JOQ Albania kanë mbërritur pamjet kur një grua ka dalë në dritare dhe ka tentuar të hidhet. Ajo është parë nga disa banorë dhe pas “ulërimave” të tyre është futur sërish.

Burime për JOQ Albania bëjnë me dije se ajo është nëna e një personazhi publik. Pas disa momentesh e varur në dritare, ajo ka hyrë brenda. Një banor i zonës është ngjitur për në apartamentin e saj dhe pas kësaj nuk dihet se çfarë ka ndodhur.

FACT CHECK: Synimi i JOQ Albania është t’i paraqesë lajmet në mënyrë të saktë dhe të drejtë. Nëse ju shikoni diçka që nuk shkon, jeni të lutur të na e raportoni këtu.
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit